Akıneller İtimat Sebze ve Meyve LTD. ŞTİ.

Açılış Kapanış: 04:00 ve 20:00 | İletişim: (+9)0 322 429 03 20

Türkiye / Adana - 1988 ' den Beri

Akıneller İtimat
Meyve & Sebze

Akıneller İtimat Meyve Sebze Ltd. Şti.

Resmi ve Özel kurumlara Sebze ve Meyve Satışı gerçekleştirmektedir. Tedarik hizmetilerini en doğru şekilde uygulayan ve yürüten firmamız Dürüst Ticaret anlayışı prensibine dayanarak faaliyetlerini bugünde başarı ile sürdüren firmamızda, bayrağı devralan, Cemal AKIN Gelişen ve değişen ekonomik şartların bilincinde olarak , Akıneller İtimat Markasını dahada güçlendirmiş ve çağın koşullarına firmasını başarı ile adapte etmiştir.

Firmamız Temel Olarak Dürüst Ticaret Anlayışı prensibini belirlemiş ve Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutarak , sizlere Kaliteyi en uygun fiyat ile sunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz;
Güvenilir bir firma yapısına sahip olan Akıneller İtimat Ltd. Şti. kaliteli ürünlerini daha da yaygın bir kitleye sunarak pazar payını her geçen gün katlamak. Kalitesini en iyi bir şekilde , en kısa sürede müşterilerine sunarak toplam kaliteyi maksimum etmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Vizyonumuz;
Dürüst Ticaret anlayışı prensibini temel alarak müşterilerine geniş ürün yelpazesindeki ürünleri kaliteli ve de uygun fiyatlı olarak sunmak. Güler yüz ve Güven anlayışı çerçevesinde müşterilerine samimi bir alış veriş ortamı sağlayarak biz bilinci ile hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak.

Cemal AKIN

Dürüst Ticaret anlayışı prensibine dayanarak faaliyetlerini bugünde başarı ile sürdüren firmamızda, bayrağı devralan Cemal AKIN Gelişen ve değişen ekonomik şartların bilincinde olarak , Akıneller İtimat Markasını dahada güçlendirmiş ve çağın koşullarına firmasını başarı ile adapte etmiştir.

AKINELLER İTİMAT

Genel Müdür